Taalcursus Frans, Arabisch of Tamazight in Marokko

Taalcursus Frans, Arabisch of Tamazight in Marokko

Om je ervaring in Marokko nog mooier te maken, kun je ervoor kiezen om de Franse, Arabische of Tamazight taal te leren of te verbeteren. Maak zelf de keuze om twee weken of één maand full time de Franse, Arabische of Tamazight taal te leren en daarna aan één van onze vrijwilligersprojecten in Marokko deel te nemen. Wil je liever direct vrijwilligerswerk verrichten? Dan kun je naast jouw vrijwilligerswerk een taalcursus volgen die altijd aansluit op jouw niveau. Hierbij kun je kiezen uit een cursus van 14, 30 of 60 uur.

Taalcursussen in Marokko

In Marokko kun je kiezen voor een taalcursus Frans, Arabisch of Tamazight. Bij een Arabische taalcursus kun je kiezen uit standaard Arabisch (dit wordt internationaal gesproken en op scholen geleerd) of Marokkaans Arabisch (dit word lokaal gesproken). Marokkaans Arabisch is alleen gericht op spreekvaardigheid. Voor alle taalcursussen geldt dat je in overleg met je docent de tijden van je lessen vastlegt. Je krijgt altijd les op jouw niveau en je hebt meer dan genoeg kansen om je nieuwe taalvaardigheden in de praktijk te oefenen; zowel bij je gastgezin en project als in je vrije tijd.

  • All-in taalcursus 2 weken = 30 uur les (5 dagen per week, 3 uur les per dag + huiswerk). Je maakt gebruik van deze all-in mogelijkheid omdat je niet alleen een taalcursus aangeboden krijgt, maar tegelijkertijd ook gebruik maakt van ons totaalpakket. Zo verblijf je bij een gastgezin waar je drie maaltijden per dag krijgt. Verder is ook een reisverzekering en lokale begeleiding inbegrepen. Benieuwd naar de rest van ons totaalpakket? Klik dan op totaalpakket voor vrijwilligerswerk in het buitenland.
  • All-in taalcursus 1 maand = 60 uur les (5 dagen per week, 3 uur per dag + huiswerk). Je maakt gebruik van deze all-in mogelijkheid omdat je niet alleen een taalcursus aangeboden krijgt, maar tegelijkertijd ook gebruik maakt van ons totaalpakket. Zo verblijf je bij een gastgezin waar je drie maaltijden per dag krijgt. Verder is ook een reisverzekering en lokale begeleiding inbegrepen. Benieuwd naar de rest van ons totaalpakket? Klik dan op totaalpakket voor vrijwilligerswerk in het buitenland.
  • Losse taalcursus 14 uur = 14 uur les naast je vrijwilligerswerk. Je gaat hierbij meteen als vrijwilliger op het door jou gekozen project aan de slag en daarnaast volg je een taalcursus. Deze optie bieden wij je aan als je kiest voor een verblijfsduur van 1 of 2 maanden, omdat je 14 uur les dan goed kunt combineren met het vrijwilligerswerk zelf. Wij raden deze optie graag aan als ‘opfriscursus’ wanneer je al enige kennis van de taal hebt, maar het is ook mogelijk om op deze manier kort kennis te maken met de taal. Bij je project, je gastgezin en in je vrije tijd heb je genoeg kansen om je nieuwe vaardigheden te oefenen.
  • Losse taalcursus 30 uur = 30 uur les naast je vrijwilligerswerk. Je gaat hierbij meteen als vrijwilliger op het door jou gekozen project aan de slag en daarnaast volg je een taalcursus. Deze optie bieden wij je aan als je kiest voor een verblijfsduur van 1 of 2 maanden, omdat je 30 uur les dan goed kunt combineren met het vrijwilligerswerk zelf. Wij raden deze optie graag aan als je nog (bijna) geen kennis van de taal hebt en je deze graag wilt opdoen. Bij je project, je gastgezin en in je vrije tijd heb je genoeg kansen om je nieuwe vaardigheden te oefenen.
  • Losse taalcursus 60 uur = 60 uur les naast je vrijwilligerswerk. Je gaat hierbij meteen als vrijwilliger op het door jou gekozen project aan de slag en daarnaast volg je een taalcursus. Deze optie bieden wij je aan als je kiest voor een verblijfsduur van minstens 3 maanden, omdat je 60 uur les dan goed kunt combineren met het vrijwilligerswerk zelf. Wij raden deze optie graag aan als je nog (bijna) geen kennis van de taal hebt en je deze graag wilt opdoen. Bij je project, je gastgezin en in je vrije tijd heb je genoeg kansen om je nieuwe vaardigheden te oefenen
  • Het is ook mogelijk om enkel voor een taalcursus te kiezen en geen vrijwilligerswerk te verrichten. Klik op taalcursussen in het buitenland om hier meer informatie hierover te lezen.

Oefen de Franse, Arabisch of Tamazight taal bij je gastgezin

Vrijwilliger bij gastgezin

Je krijgt tijdens je project en je verblijf bij een gastgezin altijd meer dan genoeg kansen om Frans of Arabisch te oefenen. Ga je ook naar het Nomaden project, dan is een taalcursus Tamazight leuk om eerst te doen. Daarnaast kun je samen met andere vrijwilligers ’s avonds en in het weekend leuke dingen gaan doen waarbij je nog meer van de taal en cultuur leert. Lees meer informatie over vrije tijd en reizen op onze algemene informatiepagina over vrijwilligerswerk in Marokko.

Ook onze collega’s ter plaatse weten waar de leuke stadjes en andere bezienswaardigheden zijn, die je niet mag missen. Het enige nadeel is dat je niet genoeg kan krijgen van Marokko en dat het wel eens moeilijk kan worden om weer naar huis te gaan!

Overige informatie over vrijwilligerswerk in Marokko

Projects Abroad voorziet jou graag van meer informatie over vrijwilligerswerk in Marokko, zodat je zelf kunt achterhalen of jij de uitdaging aan durft te gaan